Pramoginiai šokiai suaugusiems

Tai sparčiai populiarėjanti šokių programa. Čia ne tik išmoksite šokių žingsnelių, maloniai praleisite laiką su kitais žmonėmis, bet ir pramankštinsite kūną. Šokis pareikalauja daug fizinės ištvermės, šokant dirba daug raumenų grupių, todėl net nejausite kaip jūsų fizinė sveikata pagerės, kūnas pagražės. Mokėjimas gražiai šokti ne tik malonus laiko praleidimas ,bendravimo būdas, bet ir tam tikra išsilavinimo dalis. Šokiai lydi mus visur nuo abituriantų valso, draugų, giminių vakarėlių iki iškilmingo pokylio. Šokiai išlaisvina kūną, padaro jį plastiškesnį, suteikia pasitikėjimo savimi, energijos, nuotaikinga muzika praskaidrina nuotaiką po sunkios darbo dienos.

Vakarėliuose suskambant muzikai ne teks sediti už stalo ir rauduonoti kad nemokate šokti.

Pramoginiai šokiai skirstomi į dvi programas. Klasikinius ir Lotynų Amerikos šokių.
Klasikinių šokių programą sudaro: lėtasis valsas, vienos valsas, kvisktepas, tango, lėtasis fokstrotas.
Lotynų Amerikos šokius sudaro: ča ča ča, rumba, jive, samba, pasadoblis. Visi abiejų programų Šokiai skiriasi ne tik savo charakteriu ,nuotaika bei ir sudetingumo lygiu. Todėl mokymo kursuose suskirstomi i tokius lygius, , bronzos, sidabro, ir aukso.

Programos
Bronza. Šioj programoj išmoksite ča ča, rumba, lėtas valsas, tango.

Sidabras. Toliau tobuliname ča ča, rumba, lėtas valsas, tango, bei mokomės naujų šių šokių junginių . Išmokstame naujų šokių: jive, kvistepas.

Auksas. Toliau tobilname ča ča, rumba jive, lėtas valsas, tango, kvisktepas bei mokomės naujų šių šokių junginių. Nauji šokiai samba bei fokstrotas.

Prie kiekvienos programos dar pramogai mokiname kitų mados šokių. Pvz rokenrolas, salsa, sirtakis, polka ir kt.

Trumpai apžvelgsime kiekvieną šių šokių, jiems būdingą charakterį bei nuotaiką. Jūs pamatysite kaip kiekvienas šokis, turi plačią emocijų, bei nuotaikų skalę.

Klasikiniai šokiai
Lėtasis valsas
Vienos valsas
Tango
Fokstrotas
Kvikstepas
Lotynų Amerikos šokiai
Ča ča
Rumba
Jive
Pasadoblis
Samba